Zespół

Zespół Dedalos Aviation Services współtworzą:

Artur Rutkowski - kontroler ruchu lotniczego, pilot samolotowy i instruktor szybowcowy. Instruktor szkolenia naziemnego z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w Prawie Lotniczym, Łączności Radiowej oraz Aviation English. Ma na swoim koncie także wiele lotniczych tłumaczeń z języka angielskiego, w tym zatwierdzonych przez ULC.

 

  

Magdalena Szlachta - kontroler ruchu lotniczego. Dyplomowany lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i specjalistycznego. Magda prowadzi zajęcia i egzaminuje z Aviation English w systemie TEA.

 

 

  

 

Piotr Rogut - kontroler ruchu lotniczego i pilot szybowcowy oraz absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechaniki, Energetyki i Lotnictwa. Prowadzi zajęcia z Prawa Lotniczego i Aviation English, a także tłumaczy dokumenty lotnicze z języka angielskiego. Piotr jest także egzaminatorem Aviation English w systemie TEA.

 

 

 

 

Maciej Stołtny - zawodowo kontroler ruchu lotniczego a z zamiłowania modelarz RC, absolwent Fizyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Maciej prowadzi zajęcia z Aviation English, ale ma także doświadczenie w szkoleniach z Prawa Lotniczego oraz Łączności dla pilotów.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje